Holdleder Kalender 2018

dato bem A/B C D
søndag, 25. marts standerhejsning/Grill Kim Andersen Morten Jespersen Søren Bjørn
tirsdag, 27. marts   Lars Aarup Morten Jespersen Søren Bjørn
torsdag, 29. marts skærtorsdag start 09:00 Jens P Jensen Morten Jespersen Søren Bjørn
søndag, 1. april   Erik Damborg Morten Jespersen Jørgen Øverup
tirsdag, 3. april   Kim Andersen Søren Jensen Søren Bjørn
torsdag, 5. april   Lars Aarup Søren Jensen Kette Bjørn
søndag, 8. april   Jens P Jensen Søren Jensen Jørgen Øverup
tirsdag, 10. april   Lars Aarup Morten Jespersen Søren Bjørn
torsdag, 12. april   Michael Kok Søren Jensen Kette Bjørn
søndag, 15. april   Kim Andersen Søren Jensen Søren Bjørn
tirsdag, 17. april   Lars Aarup Søren Jensen Søren Bjørn
torsdag, 19. april   Kim Andersen Søren Jensen Kette Bjørn
søndag, 22. april   Jens P Jensen Morten Jespersen Jørgen Øverup
tirsdag, 24. april   Jens P Jensen Morten Jespersen Jørgen Øverup
torsdag, 26. april   Jens P Jensen Morten Jespersen Jørgen Øverup
søndag, 29. april   Jens P Jensen Morten Jespersen  
tirsdag, 1. maj   Lars Aarup Søren Jensen Jørgen Øverup
torsdag, 3. maj   Michael Kok Morten Jespersen Jørgen Øverup
søndag, 6. maj Grill efter træning Kim Andersen Søren Jensen Jørgen Øverup
tirsdag, 8. maj   Erik Damborg Søren Jensen Søren Bjørn
torsdag, 10. maj Esbern Snares løbet      
søndag, 13. maj Grejsdalsløbet Kim Andersen    
tirsdag, 15. maj   Lars Aarup Søren Jensen Søren Bjørn
torsdag, 17. maj   Jens P Jensen Morten Jespersen Søren Bjørn
søndag, 20. maj   Michael Kok Morten Jespersen Jørgen Øverup
tirsdag, 22. maj   Kim Andersen Søren Jensen Søren Bjørn
torsdag, 24. maj   Lars Aarup Morten Jespersen Søren Kirkegård
søndag, 27. maj Skjoldnæsholm      
tirsdag, 29. maj   Jens P Jensen Morten Jespersen Søren Bjørn
torsdag, 31. maj   Kim Andersen Søren Jensen Kette Bjørn
søndag, 3. juni   Lars Aarup Morten Jespersen Jørgen Øverup
tirsdag, 5. juni Grundlovsdag Erik Damborg   Søren Bjørn
torsdag, 7. juni   Lars Aarup Søren Jensen Søren Bjørn
søndag, 10. juni Hallandsåsen     Søren Bjørn
tirsdag, 12. juni   Jens P Jensen Søren Jensen Søren Bjørn
torsdag, 14. juni   Michael Kok Morten Jespersen Kette Bjørn
søndag, 17. juni Grill efter træning Jens P Jensen Morten Jespersen Lars Aarup
tirsdag, 19. juni   Kim Andersen Morten Jespersen Søren Bjørn
torsdag, 21. juni   Lars Aarup Søren Jensen Søren Bjørn
søndag, 24. juni Hedeboløbet      
tirsdag, 26. juni   Erik Damborg Morten Jespersen  
torsdag, 28. juni   Kim Andersen Morten Jespersen Lars Aarup
søndag, 1. juli   Kim Andersen   Jørgen Øverup
torsdag, 2. august     Morten Jespersen  
søndag, 5. august Grill efter træning      
tirsdag, 7. august     Søren Jensen  
torsdag, 9. august     Morten Jespersen  
søndag, 12. august     Søren Jensen  
tirsdag, 14. august     Morten Jespersen  
torsdag, 16. august     Søren Jensen  
søndag, 19. august KMD Iron Man      
tirsdag, 21. august     Søren Jensen  
torsdag, 23. august     Morten Jespersen  
søndag, 26. august     Søren Jensen  
tirsdag, 28. august     Morten Jespersen  
torsdag, 30. august     Søren Jensen  
søndag, 2. september        
tirsdag, 4. september     Morten Jespersen  
torsdag, 6. september     Søren Jensen  
søndag, 9. september Bastrupsø Rundt      
tirsdag, 11. september     Søren Jensen  
torsdag, 13. september     Morten Jespersen  
søndag, 16. september Roskilde holdmatch      
tirsdag, 18. september     Søren Jensen  
torsdag, 20. september     Morten Jespersen  
søndag, 23. september Standerstrygning/Grill   Søren Jensen  

 

Print Friendly, PDF & Email